Mācību sasniegumi

2017./2018.mācību gads

Kuldīgas novada Matemātikas olimpiāde

2.vieta Ievai Bittei 5.klašu grupā, Atzinība - Beātei Šneiderei un Montai Uzarei. Atzinība - 6.klašu grupā Krišjānim Mikālim.


Kuldīgas novada Latviešu valodas konkurss  

1.vieta 5.-6.klašu grupā (piedalījās Monta Uzare, Ieva Bitte, Aleksandrs Gailītis un Krišjānis Mikāls).


"Gribu būt mobils" pusfināls

3.vieta 6.klašu grupa (piedalījās Nika Plivča, Renāte Treimane, Jānis Priedoliņš un Gusts Lapiņš).


Kuldīgas novada konkurss "Pagasts - pilsēta - valsts"

2. un 3.vieta, 6.klašu komandām


Kuldīgas novada konkurss ,,Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?"

2.vieta 5.klašu grupai


 

2016./2017.mācību gads

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2017 3.-5. klašu grupā.

Rezultāti:

1. vieta un 2. vieta komandu sacensībās un izcīnītas tiesības piedalīties reģionālajā pusfinālā 24. maijā Kuldīgā.

8. skolēni ieguva velosipēda vadītāja apliecību.


Novada olimpiāde matemātikā, 4.klašu grupā

Rezultāti:

2.vieta Monta Uzare


2016./2017.m.g. Kuldīgas novada skolēnu pētniecisko darbu lasījumi 5.-6.klašu grupā.

Rezultāti:

3.vieta Aleksandra Beiere


Kuldīgas novada 6.klašu konkurss “Pagasts-pilsēta-valsts”

Rezultāti:

1.vieta Mārtiņš Stebulis, Kārlis Krūmiņš, Anda Silarāja, Marija Ausmane


Kuldīgas novada 5.-9.klašu mājturības un tehnoloģiju II olimpiāde

Rezultāti:

Atzinība Tomass Alksniņš


Skatuves runas konkurss

Rezultāti:

2. -3.klašu grupā Vilis Veldre un  4.-6.klašu grupā  Leons Kļaviņš izvirzīti uz Kurzemes reģiona konkursu.


Kuldīgas novada 2.klašu kombinētā olimpiāde 

Rezultāti:

1.vieta Marta Dārziņa

Atzinība Beāte Āboliņa un Luīze Skujāne


02.03.2017. Novada vizuālās mākslas olimpiāde

Rezultāti:

1.-2.klašu grupā

2.vieta  Diānai Dzintarai,

3.vieta Rebekai Polei.

3.-4.klašu grupā

Atzinība Ketijai Pulmanei. 


03.03.2017. Novada matemātikas olimpiāde

Rezultāti:

Atzinība Valteram Jūrmalim


01.03.2017. Kuldīgas novada 4.klašu Kr.Barona 180 jubilejai veltīts valodas konkurss

Rezultāti:

1.vieta Ievai Bittei

Atzinība , Vanesai Lodei un Beātei Šneiderei.


20.02.2017. Novada dzimtās valodas konkurss 5., 6., klasēm

Rezultāti: 

 Pavisam konkursā piedalījās 15 komandas no visa novada. No mūsu skolas piedalījās 2 komandas.

1.vieta komandai " Alternatīvie valodnieki", dalībnieki: Renāte Treimane 5.a kl., Nika Plivča 5.a kl., Kārlis Krūmiņš 6.a kl., Mārtiņš Stebulis 6.b kl.), (84 punkti no 100 max.).

4.vieta, atpaliekot par 1. puktu no 3.vietas, komandai "Vārdziņi", dalībnieki: Aleksandrs Gailītis 5.b kl., Krišjānis Mikāls 5.b kl., Miķelis Miks Buks 6.a kl., Artūrs Miķelsons 6.a kl.


17.02.2017. Novada matemātikas olimpiāde 5., 6. klasēm

Rezultāti:

2.vieta 5. klašu grupā  Krišjānim Mikālam.

3.vieta 6.klašu grupā Mārtiņam Stebulim, atzinība Kārlim Krūmiņam. 


2015.g./2016.g. skolēnu sporta olimpiāžu rezultāti. 

  •  Riteņbraukšanas sacensības skolu pārstāv kopumā 6 dalībnieki. 
    •  Labākie- Gusts Lapiņš 1vieta, Jānis Priedoliņš 3. vieta
  • Futbols
    • Salvis Sīkmanis, Juris Polis, Artūrs Miķelsons, Zeks Daniels Mednis, Krišjānis Mikāls, Tomass Alksniņš, Kārlis Krūmiņš Iegūta 2.vieta. 
  •  Jautrās stafetes
    • Artūrs Miķelsons, Salvis Sīkmanis, Roberts Marauskis, Kārlis Krūmiņš, Denija Frēliha, Sanija Robežniece, Nika Plivča, Krista Sīle Iegūta 2.vieta.
    • Anrijs Svilpis, Ints Brēdiķis, Miks Maslobojevs, Kristiāns Šlakorciņš, Annija Roze, Monta Uzare, Ketija Pulmane, Rēzija Bikava 2. vieta 
  •  Galda teniss
    • Ints Brēdiķis 3. vieta
    • Nika Plivča 2.vieta 
  • Tautas bumba
    • Artūrs Miķelsons, Salvis Sīkmanis, Roberts Marauskis, Kārlis Krūmiņš, Miķelis Buks, Zeks Daniels Mednis, Matīss Simsons, Dāvis Dzintars. Iegūta 2.vieta
    • Viviāna Sprugevica, Denija Frēliha, Renāte Treimane, Sanija Robežniece, Sofija Ješkevica, Nika Plivča, Marija Viļumsone, Krista Sīle 2. vieta 
  • Vieglatlētikas daudzcīņa (skolu pārstāv 10 dalībnieki)
    • Labākie
      • Roberts Marauskis 3. vieta
      • Artūrs Miķelsons 2.vieta
      • Sanija Robežniece 2. vieta
      • Annija Roze 2. vieta
      • Rēzija Bikava 1. vieta
      • Anrijs Svilpis 3. vieta 
  •  CSDD sacensības
    •     Dāvis Dzintars, Gusts Lapiņš, Denija Frēliha, Viviāna Sprugevica Iegūta 1.vieta
    •     Nika Plivča, Renāte Treimane, Jānis Priedoliņš, Orests Pušīlovs 3. vieta 
  •  Ielu stafetes (skolu pārstāv 2 komadas)
    • Iegūtas 1.-3.kl grupā 1.vieta, 4.-5.kl. grupā 3.vieta 
  •  Pavasara kross
    • Rēzija Bikava 1. vieta, Diāna Sedliņa 3. vieta 
  •  Florbols
    •  Artūrs Miķelsons, Salvis Sīkmanis, Kārlis Krūmiņš, Roberts Putniņš, Tomass Alksniņš, Zeks Daniels Mednis, Matīss Simsons 2. vieta 

Sagatavoja: sporta skolotāja Līga Zeidaka